Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 10:34:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajský přebor SŠS 2022/23
Poslední aktualizace02.04.2023 19:01:57, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 96
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
3. Kolo Datum kola 2022/11/13 Hodina 10:00
Šach.
2
Šachový klub Zdice A
ELO
-
12
ŠK Český Brod A
ELO
2½:5½
1.1
Rosenbaum Vít
2151
-
FM
Mládek Richard
2328
0 - 1
1.2
Wasserbauer Radek
2133
-
FM
Horák Martin
2139
0 - 1
1.3
Bauer Jindřich
2090
-
Moravec Vít
2181
½ - ½
1.4
Civín Dominik
2001
-
Čermák Jan
2006
0 - 1
1.5
Vrecion Jiří
2049
-
Krejčík Miroslav
1824
½ - ½
1.6
Rosenbaumová Lea
1748
-
Urban Miroslav
1823
½ - ½
1.7
Čuvala Tibor
1671
-
Šedivý Ondřej
1787
1 - 0
1.8
Mruškovič Radoslav
1889
-
Chybný Zdeněk
1770
0 - 1
Šach.
3
ŠS Kostelec nad Černými lesy A
ELO
-
1
Sokol Bakov nad Jizerou B
ELO
4 : 4
2.1
FM
Šeleljo Daniel
2212
-
Hulín Petr
2060
1 - 0
2.2
Vrabec Miloš
2107
-
Záhorbenský Jaroslav
2072
½ - ½
2.3
Janáček Jaroslav
2029
-
Maláč Petr
1991
0 - 1
2.4
Zeithaml Radek
2033
-
Vacek Radomír
1984
½ - ½
2.5
Plášek Zdeněk
1939
-
Richter Martin
1924
0 - 1
2.6
Bechyně Jaroslav
1992
-
Garšic Petr
1865
½ - ½
2.7
Suchý Ladislav
1808
-
Vaníček Lukáš
1877
1 - 0
2.8
Forman Daniel
1955
-
Pierieviezientsev Danyil
1903
½ - ½
Šach.
4
TJ Spartak Vlašim B
ELO
-
11
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A
ELO
6 : 2
3.1
WFM
Pýchová Nela
2107
-
Jordanov Mihail
2156
0 - 1
3.2
Hrdina Robin
2148
-
Kryšpín Libor
2061
1 - 0
3.3
Pýcha Patrik
1969
-
Eliáš Jakub
1953
1 - 0
3.4
Vávra Stanislav
1917
-
Jeřábek Jindřich
1900
1 - 0
3.5
Staněk Ondřej
1911
-
Hložek Jan
1899
1 - 0
3.6
Šimák Roman
1827
-
Šmejkal Josef
1792
1 - 0
3.7
Horák Vladimír
1949
-
Dubnička Augustín
1797
½ - ½
3.8
Stein Michael
1678
-
Štěrba Antonín
1622
½ - ½
Šach.
5
JAWA Brodce A
ELO
-
10
Aero Odolena Voda A
ELO
3 : 5
4.1
Feierfeil Jiří
1674
-
Petrák Robert
2008
1 - 0
4.2
Fialka Miroslav
2008
-
Velík Jan
1991
½ - ½
4.3
Svoboda Jaromír
1961
-
Doležal Vít
1975
½ - ½
4.4
Procházka Jaroslav
1789
-
Komprda Pavel
2004
½ - ½
4.5
Vávra Jan
1966
-
Valtera Jiří
1795
0 - 1
4.6
Kubaljak Jaromír
1788
-
Jančálek Petr
1831
0 - 1
4.7
Sládek Oldřich
1911
-
Pšenička Oldřich
1823
½ - ½
4.8
Žbánek Jan
1707
-
Rössler Erik
1367
0 - 1
Šach.
6
Klub šachistů Říčany C
ELO
-
9
Kralupy A
ELO
2½:5½
5.1
Novotný David
1993
-
FM
Jacko Vladimír
2369
½ - ½
5.2
Bartošová Hana
1838
-
Hánl František
2123
0 - 1
5.3
Bartoš Václav
1865
-
Seifarth Robert
2199
0 - 1
5.4
Vavřinec Tomáš
1905
-
Štursa Jan
2027
1 - 0
5.5
Blümel Otto
1921
-
Jarrah Kamal
2023
0 - 1
5.6
Říha Jaroslav
1955
-
Žamboch Roman
2014
1 - 0
5.7
Kurek Pavel
1954
-
Novák Vítězslav
1978
0 - 1
5.8
Voráček Zdeněk
1917
-
Kopecký Jiří
1921
0 - 1
Šach.
7
DDM Sokol Nymburk A
ELO
-
8
ŠK JOLY Lysá nad Labem D
ELO
3½:4½
6.1
Hora Milan
2142
-
GM
Meduna Eduard
2300
½ - ½
6.2
Tesař Patrik
2057
-
Čermák Michal
2050
½ - ½
6.3
Brezmen Pavel
2035
-
Kožený Pavel
2020
½ - ½
6.4
Kaplan Daniel
2026
-
Pauch Jan
2053
½ - ½
6.5
Pištík Petr
2004
-
Döme Michal
1942
1 - 0
6.6
Žigmund David
1961
-
Sedlák Milan
1792
0 - 1
6.7
FM
Seifert Milan
1978
-
Daniel Jiří
1905
½ - ½
6.8
Žák Zbyněk
1928
-
Valtr Tomáš
1893
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž